wrze.4

Oto my.

dodano: 4 września 2009 przez zebrrra


   Ma na imię Pola i mimo, że liczy dopiero 7 miesięcy, przewróciła mój świat (tak cudnie wymuskany!) do góry nogami. Ten mały, zasmarkany człowieczek stał się sercem mojego życia.

   Pamiętam  dzień, w którym zobaczyłam dwie kreski... Wiem, powinnam teraz napisać, że stałam się wtedy najszczęśliwszą kobietą na całym świecie. Powinnam, ale nie mogę. Prawda jest taka, że rozbeczałam się jak dziecko, bo przecież "To niemożliwe! Jak to się stało? Nie jestem gotowa". A potem zostało już tylko pogodzenie się z losem, któremu teraz jestem w stanie wycałować stopy za ten Dar. Malutka istotka sprawiła, że wreszcie przestałam stać w miejscu i odkryłam w sobie miłość, o jakiej nigdy nie miałam pojęcia.

   Wiecie co, odkryłam coś jeszcze. Mój mąż stał się mi jeszcze bliższy i wreszcie poczułam, że tworzymy coś więcej niż zgrany duet- jesteśmy RODZINĄ. Patrzę na niego, jak każdego dnia tuli małą do siebie, tańczą razem walca, śmieją się i rozrabiają i w każdej z tych chwil zakochuję się w nim na nowo. Wiem, że nam się uda. Musi się udać.

   Kilka dni temu wróciliśmy z naszych pierwszych wakacji. Spędziliśmy je nad morzem- niby tak pospolicie, ale jednak to były najpiękniejsze wakacje w moim życiu. Poli też się podobało. Pierwszy dotyk ciepłego piasku, zapach słonej wody i pierwszy sen przy szumie fal. Ehhh, wszystko co dobre szybko się kończy i może właśnie dlatego wspomnienia są tak wspaniałe...
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
April211 5 września 2009 April211 napisała:

wsapniała rodzinka pozdrówki ;)


zgłoś
basia m 5 września 2009 basia m napisała:

Piszesz pospolicie... a mi się marzy choćby właśnie taka bałtycka pospolitość. Może się uda we wrześniu...


zgłoś
zebrrra 5 września 2009 zebrrra napisała:

April211, dziękuję :)
basia_m, musi się udać, bo ja będę trzymała kciuki, żebyś też choć kilka chwil "pomorzowała" ;)


zgłoś
Konto usunięte 6 września 2011 Konto usunięte napisała:

Slicznie się zaczęło.