maj31

"Nowe" meble

dodano: 31 maja 2010 przez zebrrra


   Dzisiaj zebrałam się, żeby wreszcie pomalować meble w pokoju Poli. "Ściany" zrobione są z mebli, które odwrócone tyłem odkryły paskudne płyty pilśniowe (czy jak to się zwie). Kupiłam dwie puszeczki farby i szablony z wzorami. Wybrałam kolor lasu (jasna pastelowa zieleń) i papryczkę chilli (stłumiona czerwień). Machnęłam wałeczkiem kilka razy i gotowe. Zostały mi jeszcze wzory na szafkach, ale to już jutro. Pokój wygląda zdecydowanie lepiej! Jak dobrze, że wymyślono farby, które schną niewiarygodnie szybko i zamiast śmierdzieć, pięknie pachną :) Tak się rozhulałam, że postanowiłam jeszcze pomalować meble w kuchni, bo są stare i zniszczone. Narazie szukam odpowiedniego koloru i oczywiście natchnienia.    Przez to malowanie zapomniałam o całym świecie. Dom przewrócony do góry nogami, pusta lodówka i Pola biegająca między nogami, nie mogąc znaleźć sobie miejsca. Miałam jutro nadrobić straty, ale odezwali się znajomi męża z Anglii, informując, że wpadną jutro na obiad. Goście zawsze mile widziani, ale teraz drapię się w głowę, bo nie wiem, jak ich ugościć. To Brytyjczycy więc dobrze by było postawić na stole coś "naszego" :) Zanim jednak zajmę się pichceniem, musze doprowadzić dom do porządku. Mam niewiele czasu, bo będą jutro o 14.00 więc przez dwie godziny muszę zająć się nimi sama (mąż do 16.00 pracuje). Do tego jeszcze Polcia ma swój Dzień Dziecka i tak bardzo chciałam zrobić z nią coś wyjątkowego. No nic, jakoś sobie poradzimy ze wszystkim :)  
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
andzia7707 31 maja 2010 andzia7707 napisała:

jak nie wiele do szczęścia potrzeba?!2 puszki farby!!!!!pozdrawiam


zgłoś
zebrrra 31 maja 2010 zebrrra napisała:

To naprawdę świetny pomysł! A jak pięknie się robi dookoła :)


Pokaż pozostałe komentarze 5 ›
zgłoś
enigma10 6 czerwca 2010 enigma10 napisała:

Farbę już kupiłam /białą/, teraz TYLKO;) trzeba pomalować - chcę tez zrobić stempelki na komodzie, żeby była radośniejsza. Jak już to zrobię, to efektem się pochwale;)


zgłoś
zebrrra 6 czerwca 2010 zebrrra napisała:

Na pewno będą ślicznie wygladać. Krcze, nie wpadłam na kolor biały, a na pewno ładnie by wygladał. Ja zamiast stempelków robiłam wzory szablonami i całkiem fajnie.